Kataloški broj: 995845

TP-LINK MC200CM 1x sc, lan mrežni medijski pretvarač 1 GBit/s

Cijena: 45,99 € (346,51 kn)
Popust: 303,01 € (2.283,03 kn)
Kontakt:
Tečaj: 1€ = 7.53450 kn | uklj. PDV / ne uklj. troškove slanja
isporučivo
DODAJ NA LISTU ZA KUPOVINU
MC200CM je pretvarač medija namijenjen pretvorbi 1000BASE-SX medija u bakrene medije 1000Base-T ili obrnuto. MC200CM je dizajniran prema IEEE802.3ab 1000Base-T standardu i IEEE802.3z 1000Base-SX standardu i namijenjen je za uporabu s multimode optičkim kabelom i SC konektorom. MC200CM podržava specifikaciju lasera kratke valne duljine (SX) pri brzini prosljeđivanja koja je puna širina pojasa. Radi na 850 nm pri slanju i pri primanju podataka.
Ostale značajke modula uključuju: mogućnost korištenja uređaja kao samostalnog uređaja (bez potrebe za stambenim smještajem) ili s 19-inčnim sustavom kućišta TP-LINK, Auto-MDI / MDIX za priključak za prijenos i statusnu LED sprijeda. MC200CM prenosi do udaljenosti od 550 m u modu optičkih vlakana na daljinu pomoću višemodnoga optičkog kabela.

Ovaj tekst je strojno preveden.

Proizvođač: 845973030438
Šifra proizvočađa: TP-LINK
EAN kod: 845973030438

Tehnički podaci:

Standardi i protokoli IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Osnovna funkcija full-duplex kontrola protoka (IEEE 802.3x)
Priključci 1000M SC port, 1000M RJ45 priključak (Auto MDI / MDIX)
Mrežni medij 1000BASE-FX: Višenamjensko vlakno
Mrežni medij 1000BASE-T: UTP kategorija 5, 5e kabel (maksimalno 100m), EIA / TIA-568 100Ω STP (maksimalno 100m)
LED zaslon PWR, LINK, RX
Napajanje Vanjski adapter za napajanje
Sigurnost i emisija FCC, CE
Brzina prijenosa 1 GBit/s
Dimenzija proizvoda, visina 27 mm
Dimenzija proizvoda, širina 73 mm
Dimenzije proizvoda, dužina 95 mm
Dodatne tehničke informacije Standardi i protokoli: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Osnovna funkcija: full-duplex kontrola protoka (IEEE 802.3x)
Priključci: 1000M SC port, 1000M RJ45 priključak (Auto MDI / MDIX)
Mrežni medij: 1000BASE-FX: Višenamjensko vlakno
Mrežni medij: 1000BASE-T: UTP kategorija 5, 5e kabel (maksimalno 100m), EIA / TIA-568 100Ω STP (maksimalno 100m)
LED zaslon: PWR, LINK, RX
Napajanje: Vanjski adapter za napajanje
Sigurnost i emisija: FCC, CE
Sučelja 1x lan (10/100/1000 MBit/s)
Težina 180 g
Veza s mrežom 1x sc, lan
Vrsta proizvoda mrežni medijski pretvarač

Uključeno u dostavu:

• Radi na 1000Mbps za TX priključak i FX port u full-duplex modu.
• Podržava Auto MDI / MDI-X za TX port.
• Pruža konfiguracije prekidača za način rada sile i načine automatskog prijenosa za FX port
• Udaljenost prijenosa vlakana do 0,5 km.
• Lako vidljivi LED indikatori ukazuju na status pa je nadzor mreže jednostavan.
• Vanjski adapter napajanja

Oprema:

• Zadovoljava standarde IEEE 802.3ab i IEEE 802.3z.
• FX port se može prebacivati između načina rada Force i Auto.
• Udaljenost prijenosa vlakana do 0,5 km